Produkty STEK v 63 zemích světa

Firma STEK je na trhu již více než 40 let. Od roku 1977 se zabývala tiskařským a papírenským průmyslem a také fungovala jako dodavatel OEM dílů pro velké automobilky jako Hyundai a Toyota. Chytře využila dlouholeté zkušenosti ve vývoji adhesiv a na americkém trhu se spojila s výrobcem ochranných fólií. Tak vznikl STEK automotive, velký konkurent pro přední výrobce PPF.

Kvalitou a jedinečným know-how v čirosti lepidla se rychle dostala mezi nejlepší ochranné fólie na trhu a začala expandovat do celého světa. STEK si zakládá na propracované distributorské síti, a proto má nyní již více než 80 distributorů a 6000 instalačních center. Každý den se ve světe STEK fóliemi ochrání okolo 150 aut a navíc vzniká 60x menší spotřeba CO2 oproti lakování. Naše firma a zkušení instaleři za více než 10 let v oboru wrappingu a ochrany aut vyzkoušeli všechny konkurenční matriály na trhu a troufáme si říct, že jsme našli ten nejlepší. STEK jim bezesporu je, což dokládá i svou 10letou zárukou a základnou spokojených zákazníků.

Když nás v roce 2020 STEK oslovil, byla to jasná volba. Nyní jsme tu pro Vás i my, aby jsme se o to nejlepší s Vámi podělili, STEK Czech.

PROČ STEK?

Ochranné fólie STEK zaručují excelentní odolnost a čirost – atributy, které nebyly na trhu s ochrannými fóliemi dříve dostupné. STEK je exkluzivním výrobcem ochranné fólie s hydrofobním (voděodpudivým), samoregeneračním, anti-kontaminačním a nežloutnoucím povrchem.

Žádný z konkurenčních materiálů nenabízí úplnou kombinaci těchto vlastností, popřípadě jen omezeně.  Stek fólie a jejich “top-coat” disponuje speciálními elastomerními polymery  se samoregenerační schopností, které eliminují vytváření tzv. tunelů a jemných škrábanců.

Další velkou předností Stek fólií je skvělá roztažnost a jednoduchá aplikace, což je ideální vlastností jak pro začátečníky, kteří se chtějí ochraně aut věnovat, tak pro pokročilé lepiče, kterým se tak urychlí práce.

To vše úzce souvisí se spokojeností koncového zákazníka, jelikož to zvyšuje kvalitu celého polepu a ochrany jeho investice.

Hydrofobní / Vodu odpuzující
Proti vodním mapám a kyselinám / Proti znečištění
Samoregenerační / Samoléčící

JEDNODUCHÁ INSTALACE | VYSOKÝ LESK A ODOLNOST VŮČI SKVRNÁM |  PROTI ŽLOUTNUTÍ
Spolupracujeme s těmito značkami

NAŠE TOP PRODUKTY